Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Europos Centrinis Bankas palūkanas pakėlė paskutinį kartą?

2023-09-15, Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Europos Centrinis Bankas dar kartą padidino palūkanų normas 25 baziniais punktais. Jos sieks 4–4,75 proc. Normos keliamos jau dešimtąjį kartą iš eilės. Toks žingsnis nustebino ir ekonomikos ekspertus, tačiau banko vadovė skelbia, kad ir toliau mėginama infliaciją eurozonoje sugrąžinti prie tikslinio 2 proc. lygio. Ar tai jau paskutinis palūkanų kėlimas? Ko laukti paskolas paėmusiems lietuviams? Kalbame su Lietuvos banko valdybos pirmininku Gediminu Šimkumi.

Antroji laidos dalis. Lietuvoje nuaidėjo žinia, kad po odontologinės procedūros pablogėjus sveikatai mirė moteris. Apie tai, kaip tinkamai pasiruošti vizitui pas odontologą ir apie galimas rizikas vizito metu Žinių radijo praktikantė Kamilė Petrauskaitė kalba su Odontologų rūmų Tarybos nariu, gydytoju odontologu dr. Ričardu Kubiliumi.

EPA-ELTA nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai