Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar įmanoma sutaikyti Lietuvą?

01.19 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Lietuvos visuomenė susiskaldžiusi kaip niekada, o Sausio 13-osios atgarsiai ir toliau kelia diskusijas viešojoje erdvėje. Kol vieni susiskaldymą lygina su Rolando Pakso apkalta ar Garliavos įvykiais, kiti sako, kad situacija – kur kas rimtesnė. Spekuliuojama, kad Vasario 16-ąją gali pasikartoti panašus scenarijus, tačiau jos metu burtis žada ne tik prieš valdžią protestuojantys, tačiau ir palaikymą išreiškiantys gyventojai. Tuo metu prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Lietuvai būtina spręsti kilusią nepasitikėjimo krizę.

„Nemanau, kad kitokią nuomonę ar požiūrį turinčius mūsų šalies piliečius turėtume stumti į paraštes ar kokius nors užribius", – „Kauno dienai" teigė prezidentas.

Ar įmanoma sutaikyti visuomenę? Ką turėtų daryti Vyriausybė ir prezidentas, kad būtų išspręsta nepasitikėjimo krizė?

Apie tai diskutuojame su Vytauto Didžiojo universiteto Filosofijos katedros profesoriumi Gintautu Mažeikiu ir komunikacijos specialistu Mindaugu Lapinsku.

Antroji laidos tema: Rekonstruojant Vilniuje esantį buvusį pašto pastatą, aptiktas neįprastas radinys. Atidengus pastate esančią šachtą, joje rastas pluoštas laiškų. Lietuvos paštas adresatams sugrąžino apie 50-ies metų senumo laiškus. Kodėl šie laiškai adresatų nepasiekė laiku? Kokios istorijos juose aprašytos?

Apie neįprastą radinį pasakoja Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai