Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Kinija drįs pulti Taivaną?

08.04 Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Kinija pradėjo karines pratybas. Aplink Taivaną paleista virtinė balistinių raketų, dėl šių Kinijos pratybų sala jau turėjo atšaukti skrydžius. Įtampa auga ir daugelis nerimauja, kad gali prasidėti realus karinis konfliktas, tačiau dauguma ekspertų artimiausiu metu to neprognozuoja. Kokios nuotaikos Kinijoje, o kokios Taivane? Ar jaučiama reali karo grėsmė? Ar taivaniečiai tiki, kad Jungtinės Valstijos ir kiti sąjungininkai ateitų jų ginti konflikte su Kinija?

Diskutuojame su Tarptautinio Japonijos universiteto dėstytoja Vida Mačikėnaite-Ambutavičiene.

Antroji laidos dalis. Lietuvoje sparčiai auga bankrutuojančių ir likviduojamų įmonių skaičius. Artėja žiema, jau aišku, kad sparčiai kils energetinių išteklių kainos. Daugėja ir koronaviruso atvejų – taigi pandemija taip pat vis dar nepamiršta. Kaip Lietuvos įmonėms pavyks išgyventi artimiausiu metu, ar ir toliau didės bankrutuojančių ir likviduojamų įmonių skaičius?

Kalbame su „INVL Asset Management" vyriausiąja ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene.

Pašnekovę kalbina Žinių radijo praktikantė Gabrielė Aputytė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai