Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvą pasieks rūgštūs lietūs?

10.20 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Kanarų salyne vis dar veržiasi La Palma ugnikalnis. Išsiskiriantis sieros dioksidas patenka į orą, o stiprus vėjas jo gali atnešti ir iki Lietuvos, įspėja „Orai ir klimatas Lietuvoje“ grupė feisbuke. Ar tai tiesa? Kokios žalos pridarytų rūgštūs lietūs? Komentuoja Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros doc. dr. Gintautas Stankūnavičius.

Antroje dalyje – žvilgsnis į padėtį Vilniaus regiono ligoninėse.  Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje dėl augančių koronavirusu sergančių pacientų skaičiaus uždaromas kraujagyslių chirurgijos skyrius. Skubūs šio profilio pacientai iš jos bus nukreipiami į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Tuo metu Vilniaus regione dėl koronaviruso gydoma 10 vaikų, vienas iš jų – reanimacijoje. Vaikų amžius įvairus – nuo 11 mėnesių iki 16 metų. Dažniausiai tai – neskiepytų tėvų vaikai. Tokią informaciją skelbia atstovės iš Santaros klinikų. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai