Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvoje aptikus Delta atmainą, gali griežtėti karantinas?

06.18 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Lietuvoje nustatytas Delta atmainos koronaviruso atvejis. Kokios jo aplinkybės, kiek pavojinga ši atmaina? Kalbame su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento direktoriumi Raimundu Grigaliūnu. Po mūsų pokalbio paaiškėjo, kad Lietuvoje yra nustatyti dar du šios atmainos atvejai.

Antroje laidos temoje dėmesį skirsime pabėgėliams. Birželio 20-tąją, sekmadienį, minima Pasaulinė pabėgėlių diena. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovai kelia klausimą: ar išlaikysime žmogiškumo egzaminą? Tai itin aktualu dabar, į Lietuvą patenkant migrantams iš Baltarusijos. Valstybės sienos apsaugos tarnybos duomenimis, šiemet į Lietuvą iš Baltarusijos bandė patekti 405 neteisėti migrantai. Daugiausia tarp jų yra Irako piliečių.

Kalbame su Egle Samuchovaite, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus programų vadove bei prieglobsčio ir migracijos srities eksperte. 

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai