Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pandeminė situacija tik blogės?

10.15 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Koronaviruso atvejų skaičius artėja prie praėjusių metų rekordų, nepaisant to, jog daugiau nei pusė visuomenės yra pasiskiepiję. Kas serga? Kur užsikrečia? Ar Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui užtenka pajėgumų atvejams atsekti? Kodėl mes pagal atvejų ir mirčių skaičius esame pirmose gretose Europos Sąjungoje?

Tuo metu Santaros klinikose ir Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje atidarant vis didesnius COVID-19 pacientų skyrius sustabdyta planinė pacientų hospitalizacija. 

Epidemiologinę situaciją šalyje apžvelgiame su NVSC gydytoja epidemiologe Daiva Razmuviene. 

Antroje laidos dalyje aptarsime įvykius Sakartvele. Ketvirtadienį tūkstančiai žmonių išėjo į gatves reikalauti, kad būtų paleistas įkalintas eksprezidentas ir opozicijos lyderis Michailas Saakašvilis. Valdantieji sako, kad to padaryti nežada. Ar yra išeičių iš šios situacijos ir ką ji rodo? Klausiame Lietuvos ambasadoriaus Sakartvele Andriaus Kalindros. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai