Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks išvengti mokytojų streiko?

2023-09-22, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šiandien mokytojų profesinės sąjungos vėl sėdo prie derybų stalo su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Dar vieno susitikimo prireikė, nepavykus anksčiau šią savaitę susitarti dėl to, kiek nuo sausio 1 d. turėtų būti didinami pedagogų atlyginimai. Ministerijos siūlymas metų pradžioje algas kelti 6,5 proc., o likusiais 14 proc. – nuo rugsėjo – švietimo bendruomenės netenkino. Kas nuspręsta dabar? Ministro Gintauto Jakšto komentaras.

Antra dalis. Vyriausybė šią savaitę patvirtino Nacionalinės darbotvarkės „Piliečių rengimo pilietiniam pasipriešinimui strategijos“ įgyvendinimo planą. Plano įgyvendinimo tikslas – parengta atspari, stiprios pilietinės valios, turinti žinių ir įgūdžių pilietiniam pasipriešinimui visuomenė. Prie šio  įgyvendinimo plano rengimo aktyviai prisidėjo ir nevyriausybinės organizacijos. Apie tai, kaip šis planas bus vykdomas ir kaip nevyriausybinės organizacijos yra pasiruošusios prisidėti prie piliečių rengimo organizavimo – Žinių radijo praktikantės Kamilės Petrauskaitės interviu su Nacionalinės Nevyriausybinių organizacijų koalicijos direktore Gaja Šavele.

Nuotrauka: Irmantas Gelūnas/BNS

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai