Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks įtikinti K. Maksvytį sėstis į „karštą kėdę“?

09.18 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Po Pasaulio krepšinio čempionato rungtynių su Prancūzija, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis pareiškė, kad traukiasi iš savo pareigų. „Karšta kėdė“ dabar tuščia. Į ją Lietuvos krepšinio federacija bando pasodinti šiuo metu Permės „Parma“ klubui vadovaujantį Kazį Maksvytį.

Apie tai kalbame su portalo 15min.lt krepšinio žurnalistu Donatu Urbonu.

Antra tema: 20 iš 21 – tiek palaikų rado Lietuvos nacionalinio muziejaus archeologai Gedimino kalne. Šiandien paskelbta, kad kasinėjimai baigti, nepavyko rasti pirmosios 1863–1864 metais Lukiškių aikštėje vykdytų egzekucijų aukos – sukilėlio kunigo Stanislovo Išoros palaikų. Apie pavykusius ir nepavykusius atradimus – pokalbis su muziejaus archeologu Gyčiu Grižu.

Trečioje laidos dalyje – Žinių radijo praktikantės Godos Malinauskaitės pokalbis su prodiuseriu Arūnu Mateliu. Jo prodiusuotas režisieriaus Audriaus Stonio ir latvių režisierės Kristinės Briedės dokumentinis filmas „Laiko tiltai“ lietuvių nominuotas į prestižinį JAV kino apdovanojimų konkursą – „Oskarus“. 

Komentarai


Naujausi epizodai