Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks šiam Seimui įteisinti partnerystę?

02.24 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad paramos partnerystės įstatymo projektui bus ieškoma tiek valdančiųjų, tiek opozicijos gretose. Tuo metu keli konservatoriai prašo svarstyti kompromisinį projektą – leisti tos pačios lyties asmenims vesti bendrą namų ūkį savaime nesukuriant ir šeimos teisinių santykių. Koks partnerystės įstatymas bus Lietuvoje? Kada jis bus? Kodėl dėl jo kyla tiek aistrų? 

Laidoje diskutuoja Seimo nariai – „Laisvės partijos“ narė Ieva Pakarklytė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys Paulius Saudargas ir Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Birutė Sabatauskaitė.

Antroje laidos dalyje – ištrauka iš Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“, kur kolega Aurimas Perednis domėjosi apie Lietuvos krepšinio situaciją po to, kai „per Kalniečio pirštus“ Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pateko į Europos krepšinio čempionatą. Portalo 15min.lt redaktorius Kęstas Rimkus sako, kad kyla klausimų dėl Dariaus Maskoliūno vadovavimo rinktinei, tačiau jis nelinkęs nurašyti krepšininkų potencialo. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai