Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pelnytai prezidentas ir premjeras giriasi labai gerais santykiais su Lenkija?

09.17 Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šiandien Lietuvoje lankosi  Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, jis susitiko su aukščiausiais mūsų šalies vadovais. Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis sako, kad Lietuvos ir Lenkijos santykius „pavyko grąžinti į tą aukštą lygį, kurio nusipelno mūsų žmonės“, prezidentas Gitanas Nausėda taip pat apie santykius atsiliepia kaip apie „labai gerus“. Kokie jie yra iš tikrųjų, kalbame su Vytauto Didžiojo universiteto politologu Bernaru Ivanovu. Su juo aptarsime ir kelias kitas politines Lietuvos aktualijas.

Antra tema: ar gali Lietuva likti be vakcinos? Sveikatos apsaugos ministras dėl vakcinos pirkimų nori tartys Valstybės gynimo taryboje (VGT), Prezidentūra sako, kad Aurelijus Veryga taip kratosi atsakomybės. O premjeras Saulius Skvernelis pirštu dėl to beda į pačią VGT. Ar dėl valdžios pareigūnų barnių galime likti be vakcinos? Ar pagrįstos abejonės dėl „AstraZeneca“ įmonės, iš kurios turėtume skiepus pirkti? Kas turi prisiimti galutinę atsakomybę dėl jų įsigijimo? Aptariame tai su VU biochemiku, prof. Daumantu Matuliu.

Komentarai


Naujausi epizodai