Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar privaloma vežėjų izoliacija prisidės prie COVID-19 pandemijos valdymo?

02.22 Pirmadienis 17:05
Augustė Lyberytė

Nuo šiandien įsigalioja reikalavimas izoliuotis į Lietuvą sugrįžtantiems vežėjams. Siekiant užkirsti kelią pavojingų koronaviruso atmainų plitimui, tokį sprendimą praėjusį penktadienį priėmė Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Į Lietuvą sugrįžusiems ekipažams ir jų įguloms reikės izoliuotis 10 dienų, o izoliacijos terminas galės būti trumpinamas 7-ą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 testą ir gavus neigiamą jo rezultatą.

Vis dėlto, Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ skelbia, jog tokie staigūs pokyčiai neramina šio sektoriaus darbuotojus, jie kreipiasi su prašymais paaiškinti, kodėl izoliacijos tvarka griežtinama tada, kai koronaviruso situacija šalyje taisosi.

Apie šiuos pokyčius, taisyklių išimtis bei galimą indėlį COVID-19 pandemijai valdyti kalbėsimės su Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiąja patarėja Rasa Kiūdyte bei Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ generaliniu sekretoriumi Zenonu Buivydu.

***

Antroje laidos dalyje kalbėsimės apie pirmuosius į mokyklas grįžtančius pradinukus Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje. Pokalbis su progimnazijos direktoriumi Rimantu Remeika.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai