Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar R. Karbauskis paliks Seimą?

11.19 Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šiandien Seime prezidentas Gitanas Nausėda pristatė kandidatę į premjeres Ingridą Šimonytę. Po to, kai ji prisistatė ir pati, parlamentarai galėjo užduoti jai klausimus. Pirmasis atsistojo valstietis Tomas Tomilinas, pareikšdamas, kad jo partija, protestuodama prieš tai, kas vyksta Seime, neužduos jai nei vieno klausimo. Tada paaiškėjo, kad savo mandato atsisako valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis. Liberalas Kęstutis Glaveckas palieka savo frakciją. O dar, kadenciją baigiantis premjeras Saulius Skvernelis išeina dviejų dienų atostogų. Šias ir kitas politines aktualijas aptariame su MRU politologe Rima Urbonaite.

Antra tema: JAV, Jungtinė Karalystė, Australija, Kanada ir Naujoji Zelandija trečiadienį apkaltino Kiniją pažeidus teisiškai įpareigojamus tarptautinius pasižadėjimus, kai iš Honkongo įstatymų leidžiamosios institucijos buvo pašalinti demokratijos šalininkai. Šiame pasipiktinusių valstybių sąraše – nei vienos šalies iš Europos Sąjungos. Kodėl? Ir kas apskritai vyksta Honkonge?

Pokalbis su Kauno Technologijos universiteto docente Vida Mačikėnaite-Ambutavičiene.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai