Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar restoranai ir kavinės yra pasiruošę naujiems Vyriausybės ribojimams?

10.23 Penktadienis 17:05
Augustė Lyberytė

Nuo pirmadienio, spalio 26-osios, įsigalioja nauji Vyriausybės sprendimai, ribojantys maitinimo įstaigų bei pasilinksminimo vietų darbo laiką nuo 7 iki 24 valandos. Taip pat tokių vietų lankytojams bus būtina registracija. Taip Vyriausybė siekia gerinti koronavirusu susirgusiųjų atsekamumą, kuris leistų efektyviau suvaldyti pandemijos protrūkius viešosiose vietose. Kartu premjeras Saulius Skvernelis akcentavo, jog „ne dėl valstybės ir valdžios institucijų tai daroma, tai daroma dėl mūsų pačių“.

Tačiau kaip tokiems staigiems pokyčiams yra pasiruošę restoranai ir kavinės? Ar tokie ribojimai yra apskritai palaikomi? Apie tai kalbėsimės su Vilniaus Naktinio Aljanso pirmininku Mark Adam Harold.

Antroje laidos dalyje grįšime prie rinkimų – tik ne Lietuvos, bet Jungtinių Amerikos Valstijų. Šiąnakt, 5-ą valandą ryto Lietuvos laiku, prie tribūnų jau paskutinį kartą prieš rinkimus susidūrė kandidatai į JAV prezidento postą – dabartinis prezidentas Donaldas Trumpas ir buvęs viceprezidentas Joe Bidenas. Nors, lyginant su pirmaisiais debatais, kurie POLITICO buvo įvardinti kaip blogiausiais per visą istoriją, šie buvo ganėtinai tvarkingesni ir ramesni, neapsieita ir be kandidatų kaltinimų dėl kyšininkavimo, prasto pandemijos valdymo.

Apie šiuos debatus, kandidatų pasirodymą bei amerikiečių nuotaikas kalbėsimės su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai