Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar teks medikams dirbti su COVID-19 pacientais priverstinai?

11.24 Antradienis 17:05
Augustė Lyberytė

Šiandien laikinasis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kalbėjo, jog svarstoma medikams privalomai nurodyti dirbti su COVID-19 sergančiais pacientais. „Reikia pasitelkti medikus įvairiausiomis aplinkybėmis. (...) Tikrai toks svarstymas vyksta, yra diskutuojama ir su Valstybine darbo inspekcija, tikrai ieškoma sprendimų, kaip medikus pasitelkti“ – taip ministras teigė BNS naujienų agentūrai.

Sveikatos apsaugos ministerija atsisakė komentuoti siūlymą, kol jis vis dar yra derybų stadijoje. Tačiau kaip į tai reaguoja medikai? Apie tai kalbėsimės su Lietuvos Medikų Sąjūdžio vadove Živile Gudlevičiene.

Antroje laidos dalyje išgirsime ištrauką iš „Dienos klausimo“ – Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojo, ekonomisto Raimondo Kuodžio komentaras apie naująją premjerę Ingridą Šimonytę ir būsimosios Vyriausybės sąstatą.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai