Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikrai situacija Lietuvos transporto sektoriuje blogėja?

09.19 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiandien atgijo frakcijų koalicija Seime. Tik vietoje „Tvarkos ir teisingumo“ koalicijoje dalyvaus jos pagrindu susikūrusi frakcija pavadinimu „Lietuvos gerovei“, kurioje neliko Remigijaus Žemaitaičio. Seimo vicepirmininkas nuo šiol priklausys Mišriai Seimo narių grupei. Susitarimą dėl bendradarbiavimo pasirašė „valstiečių“, „socialdarbiečių“, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos ir „Lietuvos gerovei“ frakcijos. Todėl dabar, pagal susitarimą, valdantieji formaliai parlamente turės 75 balsus iš 141.

Pašnekovas – frakcijos „Lietuvose gerovei" seniūnas Vytautas Kamblevičius.

Antroji tema – pasak Lietuvos verslininkų konfederacijos vadovo Valdo Sutkaus, kelių sektorius patiria drastišką nuosmukį. Jis teigia, kad prarasta apie 3 tūkst. darbo vietų, įmonės jau trečius metus dirba nuostolingai, įskaitant pačias didžiausias. Kalbėdamas apie didžiąsias kelininkų įmones, V. Sutkus pabrėžė, kad darbuotojų skaičius šiemet sumažėjo apie 15%. 

Pašnekovai – Lietuvos verslininkų konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus, susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Komentarai


Naujausi epizodai