Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vyresni gyventojai būtų suskubę skiepytis dėl 100 eurų?

10.12 Antradienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Seimas nesutarė, kad iki gruodžio nusprendusiems pasiskiepyti vyresniems nei 75 metų žmonėms bus skiriama 100 eurų išmoka. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, Lietuvoje imuniteto koronavirusui neturi apie trečdalis vyresnių nei 75 metų senjorų. Jei išmoką gautų visi tokio amžiaus senjorai, tam reikėtų daugiau nei 27 mln. eurų. Ingrida Šimonytė sako, kad 100 eurų išmoka, jei tai padės išgelbėti bent kelias gyvybes, bus naudinga. 

Taip pat išmoka būtų mokama 75-erių ir vyresniems senjorams, kurie šiuo metu yra pilnai pasiskiepiję ir iki balandžio 1 dienos pasiskiepytų sustiprinančiąja, t. y. trečia arba antra doze, priklausomai nuo pasirinktos vakcinos. Ar vyresni gyventojai suskubs skiepytis už 100 eurų? Diskutuojame su Seimo sveikatos komiteto pirmininku Antanu Matulu bei komiteto nariu Remigijumi Žemaitaičiu.

Antroji laidos dalis: Šiandien taip pat svarstytos Konstitucijos pataisos, kuriomis pagaliau įteisinti tiesioginiai merų rinkimai. Nors pataisas palaikė ir opozicija, visgi jų atstovai kritikavo valdančiuosius, palikus jose spragų. Kokios tos spragos ir kaip jas spręsti? Kalbame su Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto nariu Juliumi Sabatausku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai