Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip gyvena migrantai Rukloje?

09.22 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Seimo Žmogaus teisių komitetas šiandien lankėsi pabėgėlių centre Rukloje. Komiteto nariai domėjosi patalpų gyvenimo sąlygomis bei švietimo klausimais. Taip pat buvo aiškinamasi, ar yra atkreipiamas dėmesys į apgyvendintų žmonių religinius, kultūrinius skirtumus, ar sudaromos sąlygos Ruklos pabėgėlių centre lankytis žurnalistams ir nevyriausybinių organizacijų atstovams. Ką pavyko išsiaiškinti Rukloje? Bei kokia situacija kituose neteisėtai sieną kirtusių migrantų apgyvendinimo centruose? Kalbamės su Žmogaus teisių komiteto pirmininku Tomu Vytautu Raskevičiumi.

Antrojoje laidos dalyje girdėsite laidos „Dienos klausimas" ištrauką. Ar pavyks išvengti dar vieno karantino? Žurnalistas Aurimas Perednis ir praktikantė Irtautė Gutauskaitė apie tai diskutavo su Seimo nare Jurgita Sejoniene.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai