Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Keliukas nutiestas, J. Narkevičius nebe ministras. Kas atsakys?

05.10 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Jaroslavo Narkevičiaus vadovaujama Susisiekimo ministerija pernai skirstydama 150 mln. eurų papildomo kovidinio paketo lėšas keliams, „išskirtinai" norėjo finansuoti vieno kelio Trakų rajone asfaltavimą. Taip teigia dabartinis susisiekimo ministras Marius Skuodis. J. Narkevičius pernai birželį 1 km ilgio keliui Šklėriai-Aluona I skyrė 366,3 tūkst. eurų, nors Kelių direkcija informavo, kad kelias neatitinka finansavimo aprašo.

Taip pat ministras siūlo pertvarkyti Kelių direkciją į akcinę bendrovę. Praėjusiais metais ji jau buvo pertvarkyta iš akcinės į valstybinę įmonę.

Pašnekovas – susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Antroji tema: kodėl Klaipėda yra viena iš tų savivaldybių, kurios neatnaujins 5-11 klasių kontaktinio ugdymo?

Lietuvos savivaldybių asociacija atliko apklausą, kurioje atsakymus pateikė 43 iš 60 šalies savivaldybių, 26 iš atsakiusiųjų tvirtino, kad iki mokslo metų pabaigos moksleivių į klases nebegrąžins visiškai.  

Pokalbis su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku.

Galiausiai kalbėsime apie mobingą tarp medikų, pasiremiant Šiaulių ligoninėje dirbusios ir iš gyvenimo pasitraukusios jaunos gydytojos istorija.

Pašnekovė – Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Jurgita Sejonienė.

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai