Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kęstutis Glaveckas: „Skirtis ir mirt reikia greitai“

04.30 Penktadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiandien ligoninėje savo 72-ojo gimtadienio dieną užgeso ilgamečio Seimo nario, Kovo 11-osios Akto signataro, vieno iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto įkūrėjų Kęstučio Glavecko gyvybė.

Glavecką jo kolegos apibūdina kaip nepaprastai gyvybingą žmogų, kuris neieško žodžio kišenėje. „Skirtis ir mirt reikia greitai“, – interviu portalui delfi K. Glavecko žodžius citavo jo buvęs bendražygis Algis Čaplikas.

Po signataro K. Glavecko mirties atsilaisvinęs Seimo nario mandatas atiteks vienam iš valdančiojo Liberalų sąjūdžio atstovų. Tai bus Trakų rajono merė Edita Rudelienė. Jeigu ji atsisakytų, mandatą gautų kultūros ministras Simonas Kairys.

Pašnekovas – Seimo narys, liberalas Eugenijus Gentvilas. 
Taip pat girdėsite ištrauką iš 2021 m. sausio 13 d. laidos „Atviras pokalbis", kurioje K. Glaveckas kalbėjo apie Lietuvos pergalių atminties perdavimo ateities kartoms svarbą. 
Antroji tema: Praėjo 100 dienų nuo tada, kai Joe Bidenas tapo JAV prezidentu. Ką jis nuveikė per šį laiką ir ar pateisino lūkesčius?  Aurimas Perednis laidoje „Dienos klausimas" apie tai kalbėjo su Niujorke gyvenančiu Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovu Rimvydu Baltaduoniu.
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai