Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek arti „branduolinė katastrofa“?

08.08 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Jau užfiksuota daugiau nei 27 tūkst. rusų karo nusikaltimų Ukrainoje. Auga nerimas dėl rusų užimtos Zaporižios atominės elektrinės saugumo, žmogaus teisių organizacija „Amnesty International“ „labai apgailestauja dėl sielvarto ir pykčio“, kilusių jai užfiksavus su įsiveržusiomis Rusijos pajėgomis kovojančių Ukrainos gynėjų įtariamus tarptautinės teisės pažeidimus. 

Šias ir kitas fronto aktualijas aptariame su pilietinio gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N' Loaded" komandos nariu Alminu Sinevičiumi ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologu Vyčiu Jurkoniu.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie infliaciją. Metinė infliacija liepą siekė 21,6 proc., o per mėnesį prekių ir paslaugų kainos padidėjo 1,2 proc., pranešė Statistikos departamentas. Ar dabar kainos tik kris? Komentuoja „Swedbank“ vyr. ekonomistas Nerijus Mačiulis. Jį kalbina Žinių radijo praktikantė Gabrielė Aputytė. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai