Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl britai stebisi, jog B. Johnsonas nesitraukia iš pareigų?

01.14 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Iš pradžių laidoje su budinčių Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos darbuotoju aptarsime, kokia šiuo metu situacija Lietuvoje ir kiek audros pridarė rūpesčių. Vienur dingo elektra, kitur – stogai ir daiktai iš terasų. 

Antroje temoje kalbėsime apie saugumo situaciją regione. Vyko krūva pokalbių tarp Rusijos ir Vakarų. Nepaisant to, Jungtinės Valstijos pareiškė, kad Rusijos ketinimai – vis dar neaiškūs. Tuo metu Švedija didina savo karinę parengtį, Ukrainą ištiko kibernetinė ataka. Kas vyksta? Ar grėsmė – išpūsta žiniasklaidos, ar iš tikrųjų reali nei anksčiau? Klausiame Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologo Nerijaus Maliukevičiaus.

Trečioji tema skirta aptarti įvykiams Didžiojoje Britanijoje. Čia jau kurį laiką žiniasklaida, ir ne tik, drožia savo premjerą Borisą Johnsoną, kad šis nesitraukia iš pareigų, paaiškėjus, kad griežto karantino metu valdžia baliavojo. Situaciją aptariame su Seimo nare, buvusia lietuvių bendruomenės Jungtinėje Karalystėje pirmininke Dalia Asanavičiūte.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai