Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokią žinutę siunčiame siūlydami drausti į Lietuvą atvykti F. Kirkorovui?

01.18 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

„Einu pasiklausysiu Kirkorovo paskutinį kartą ir lauksiu jūsų skambučio“, – juokavo Jonas Staselis, kai tarėmės dėl interviu.

Užsienio reikalų ministerija (URM) siūlo drausti į Lietuvą atvykti Rusijos atlikėjui Filipui Kirkorovui. Svarstymai plėsti vadinamąjį juodąjį sąrašą viešojoje erdvėje kilo paaiškėjus, kad subsidijos už neįvykusius ar perkeltus kultūros renginius buvo skirtos Rusijos atlikėjų Filipo Kirkorovo ir Michailo Šufutinskio koncertus planavusioms bendrovėms. Jos gavo 30 tūkstančių eurų.

URM teigia, kad F.Kirkorovas savo daugkartiniais apsilankymais neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje „sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei tokiu būdu netiesiogiai pateisino agresyvius Rusijos Federacijos veiksmus“.

Pašnekovai: Laurynas Kasčiūnas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, Jonas Staselis, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos vadovas.

Antroji tema – Radviliškio rajonas rinks merą. Vyriausioji rinkimų komisija baigia registruoti asmenis ir organizacijas, kurių atstovai norėtų dalyvauti Radviliškio rajono mero rinkimuose. Rinkimai vyks balandžio 11 d. Iš ko rinksis Radviliškio rajono gyventojai? Kaip, jei dar bus, vyks balsavimas karantino sąlygomis? Nuo kada ir kokia politinė reklama leidžiama?

Pašnekovė - Aistė Žilinskienė, Vyriausiosios rinkimų komisijos narė.

Galiausiai kalbėsime apie pastatų pritaikymo situaciją neįgaliesiems Lietuvoje. Šiandien Seimo Neįgaliųjų teisių komitetas aiškinosi šią temą.

Pašnekovė – Monika Ošmianskienė, Seimo Neįgaliųjų teisių komiteto pirmininkė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai