Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokiais argumentais remiantis skirti 800 tūkst. premjero gatvei asfaltuoti?

02.21 Penktadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Vilniaus rajono savivaldybė pritarė, kad Upės g. tolesniam asfaltavimui būtų skiriama 800 tūkst. eurų. Šioje gatvėje gyvena ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Anksčiau šiai gatvei asfaltuoti buvo skirta 300 tūkst. eurų. Jei niekas nesikeis, pinigai turėtų būti išskirstomi per trejus metus.

Kitų Vilniaus rajono bendruomenių atstovai piktinasi, kad finansavimo sulaukia mažesnio eismo intensyvumo gatvė, o labiau apkrauti žvyrkeliai nėra asfaltuojami.

Pašnekovai: Riešės bendruomenės pirmininkas ir Vilniaus rajono tarybos narys Artūras Želnys, ministro pirmininko patarėjas Skirmantas Malinauskas, 15min.lt žurnalistė Lauryna Vireliūnaitė.

Antroji tema – į Lietuvą atvežti termovizoriai, skirti identifikuoti koronavirusą. Ar mums tokių priemonių reikia ir kokie pasaulyje taikomi metodai padeda geriausiai apsisaugoti ir aptikti koronavirusą?

Pašnekovė: Rolanda Lingienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė.

 

Komentarai


Naujausi epizodai