Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių problemų jau pridarė Lietuvoje siaučianti pūga?

01.26 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Vakar meteorologų pranašauta pusantros paros truksianti pūga jau Lietuvoje. Sniego tiek, kad kelininkai vos spėja jį valyti, o ugniagesiams dešimtis kartų teko šalinti nuvirtusius medžius. Kokia situacija keliuose? Kur pavojingiausia būklė? Ką svarbu žinoti gyventojams?

Situaciją komentuoja Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos viršininkas Donatas Gurevičius, Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo informacijos skyriaus vadovė Asta Lipkevičienė ir vienas iš „Kelių priežiūros“ vadovų Petras Džervus.

Antroje laidos dalyje kalbinsime Aplinkos apsaugos departamento vadovę Olgą Vėbrienę. Ji savo feisbuke paskelbė, kad departamentas pateikė 48 mln. eurų civilinį ieškinį Kuršių marias nevalytomis nuotekomis teršusiai kartono gamybos įmonei „Grigeo Klaipėda“. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai