Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Korupcijos šešėlis ir vėl kabo virš Matijošaičio. Kiek Kaunas leis merui?

12.07 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Seime paaiškėjo faktai dėl sovietų nusavintų žemės sklypų grąžinimo Kaune. Specialiųjų tyrimų tarnyba nustatė, kad 37 sklypai perėjo į mero sūnaus Šarūno Matijošaičio rankas. Tai suponuoja, kad Kaune galimai veikia plataus masto korupcinė schema, kuriai priklauso vieši ir įtakingi Kauno miesto asmenys. Visvaldą Matijošaitį nuolat lanko skandalai, tačiau iš jų pavyksta išsisukti. Ar ir po šio tyrimo Kauno meras išliks patrauklus rinkėjams? Ar turėtų V. Matijošaitis prisiimti politinę atsakomybę? Kauno merą aplankiusį skandalą aptariame su 15min.lt aktualijų redaktoriumi Raimundu Celencevičiumi.

Antroji laidos dalis. Iš Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkų atsistatydinęs Mykolas Majauskas nusprendė kandidatuoti į Vilniaus mero postą, kaip nepriklausomas kandidatas. Netruko prasidėti kalbos, kad taip M. Majauskas kerštauja konservatoriams ir sėkmingai perims dalį Valdo Benkunsko rinkėjų. Ką atneš M. Majausko politinis žaidimas? Ar išties sprendimą siekti Vilniaus mero posto politikas priėmė iš keršto? Diskutuojame su politologe Gabriele Burbulyte-Tsiskarishvili.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai