Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo nusikalto Kuršėnų vyniotinis?

09.15 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Pasak portalo delfi.lt, Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras sieks, kad Kuršėnų vyniotiniu galėtų vadintis tik šio deserto išradėjos ceche pagamintas gaminys, o prekybos centrų lentynose nebeliktų bet kurių konditerijos gamyklų gaminamų Kuršėnų vyniotinių. Apie tokį sprendimą šiandien pasikalbėsime su Kuršėnų vyniotinio išradėja Eugenija Dragūniene antroje laidos dalyje. 

Pirmoje laidos dalyje klausykite apie tai, kokį likimą Cvirkai nulėmė Vilnius.

Jau porą metų nesibaigia kalbos apie Petrą Cvirką. Visuomenė atrodytų susiskaldžiusi į dvi lygias dalis. Vieni nori išsaugoti rašytojui skirtą paminklą Vilniuje, kiti jį vadina kolobarantu, prisidėjusiu prie represijų, ir tikisi kaip galima greičiau šio paminklo sostinės centre nebematyti. Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės taryba galutinai sprendžia, ar šį paminklą nukelti. Kalbame su Vilniaus vicemeru Valdu Benkunsku ir rašytoju, miesto tyrinėtoju Dariumi Pocevičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai