Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo svarbus valstybės vadovo statuso prof. Vytautui Landsbergiui suteikimas?

06.30 Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Seimas patvirtino, kad Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas nuo 1990-ųjų kovo 11-ąją buvo atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas. Taip prof. Vytautui Landsbergiui suteiktas valstybės vadovo statusas. Tiesa, balsavimas Seime neapsiėjo be aštrių diskusijų. Opozicija balsavime beveik nedalyvavo. Kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentu Mažvydu Jastramskiu apžvelgsime ir tai, ką apskritai Seimui pavyko nuveikti šioje pavasario sesijoje, kadangi šiandien – paskutinis posėdis joje. Tiesa, dar laukia neeilinis posėdis, nes reikės ratifikuoti Suomijos ir Švedijos narystę NATO. 

Antroje laidos dalyje – pokalbis apie lietuvišką internetą. Nacionaliniam .lt domenui – 30 metų. To reikšme domisi Žinių radijo praktikantė Goda Kirkilaitė kartu su Kauno Technologijos universiteto Interneto paslaugų centro DOMREG vadovu Tomu Mackumi

Nuotrauka: Džoja Gunda Barysaitė ©, Lietuvos Respublikos Seimo archyvas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai