Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuo ko bėga migrantai?

07.26 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Savaitgalį stebėjome Dieveniškių miestelio dramą – susirinkusi minia protestavo prieš migrantų apgyvendinimą. Valdžios siūlymas apgyvendinti migrantų šeimas iki rugsėjo 1 dienos pasitiktas šūksniais „Gėda" ir „Ne", o įtampa ir susiskaldymas toliau tęsiasi visoje Lietuvoje. Tuo tarpu, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė žmonių gąsdinimą migrantais šiandien pavadino „veikimu prieš valstybę". Kas yra į Lietuvą atvykęs migrantas? Nuo ko jis bėga ir ko tikisi?

Apie tai kalbame su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi, musulmoniškųjų kultūrų tyrinėtoju Egdūnu Račiu.

Antroji laidos dalis: Penktadienį Tokijuje oficialiai atidarytos penkerius metus lauktos olimpinės žaidynės. Iškilminga atidarymo ceremonija vyko be žiūrovų, ją gyvai stebėjo tik garbingi svečiai ir pareigūnai. Vėliau ceremonija žiniasklaidoje lyginta net su laidotuvėmis, be publikos ovacijų buvo sunku sukurti džiaugsmo kupiną renginį. Šiemet žaidynėse pasirodys 41 Lietuvos atletas. Jie varžysis 12-oje sporto šakų.

Apie lietuvių šansus, kitokią olimpiadą ir sportą pandemijos akivaizdoje, kalbame su portalo 15min.lt sporto redaktoriumi Kęstu Rimkumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai