Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pasieniečiai pasigenda ryžtingesnių migracijos problemos sprendimų

12.01 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

„Politikai Europoje labai siaurai supranta grėsmes, kylančias iš agresorėmis įvardinamų valstybių“, – sako Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininkas Rimantas Liepa. Pasieniečiai, panašu, nusivylė, kad nėra ryžtingesnių Europos Sąjungos sprendimų, siekiant suvaldyti migracijos iššūkį, mestą Baltarusijos. Jie atkreipia dėmesį, kad pamirštama, jog problema nėra tik nelegali migracija – ne ką menkesnė ji susijusi ir su galima narkotikų, ginklų, branduolinių medžiagų ir tabako gaminių kontrabanda.

Apie tai, kokiu sprendimų iš Bendrijos pasigenda pasieniečiai, kaip jiems sekasi darbuotis nepaprastosios padėties metu – pokalbis su R. Liepa.

Antroje laidos dalyje su finansų analitiku Mariumi Dubnikovu aptarsime ekonomines aktualijas. Vakar pranešta, kad išankstinė metinė infliacija Lietuvoje lapkritį – didžiausia euro zonoje. Ką tai reiškia? Taip pat žvilgtelsime į naftos kainų pokyčius, su nerimu stebint naują koronaviruso omikron atmainą.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai