Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Plinta „Anykščių“ koronaviruso atmaina?

04.21 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Anykščiuose nustatyta apie 40 atvejų, kai asmenys užsikrėtė dar neidentifikuota koronaviruso atmaina. Santaros klinikų Biobanko vadovas, vyresnysis medicinos biologas Danielius Naumovas sako, kad nauja koronaviruso atmaina nustatyta ne tik Anykščiuose, bet ir kituose miestuose.

Kas apie ją žinoma? Kiek ji pavojinga? Kaip užkirsti kelią jos plitimui? Ar tai įmanoma? Klausiame Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamento direktorės Birutės Sapkauskienės.

Antroje temoje – premjerės Ingridos Šimonytės ir Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio komentarai apie Lietuvoje pradedamą naudoti Johnson&Johnson vakciną.

Laidoje taip pat su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologu Laurynu Jonavičiumi aptarsime Rusijos prezidento Vladimiro Putino metinį pranešimą. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai