Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pora dienų – keturi politiniai skandalai

10.26 Antradienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Šiandien pasirodė portalo TV3.lt anoniminių šaltinių teiginiai, jog kritikos dėl pandemijos valdymo sulaukiantį sveikatos apsaugos ministrą A. Dulkį svarstoma išsiųsti kaip Lietuvos atstovą į Europos audito rūmus Liuksemburge. Taip būtų atlaisvinta pozicija kitam sveikatos apsaugos ministrui. Ar ministras A. Dulkys ruošiamas kelionei?

Įvyko ir pusryčių skandalas. „Versli Lietuva" apmokėjo delegacijos narių pusryčius Dubajuje, kur prieš porą dienų svečiavosi premjerė ir ekonomikos ir inovacijų ministrė. Pusryčiai kainavo beveik 5 tūkst. eurų, renginyje dalyvavo 138 žmonės. Agnė Širinskienė šiuos pusryčius lygina su garsiaisiais Jaroslavo Narkevičiaus kotletukais. Pasak Seimo narės, „tuomet pavaldžios įstaigos sąskaita vykusi J. Narkevičiaus delegacijos vakarienė, kuri buvo konservatorių ir žiniasklaidos vadinta „prabangia", kainavo 713 eurų. Taigi, SEPTYNIS kartus pigiau." Už ką „Versli Lietuva" sumokėjo 5 tūkst. eurų?

LNK žinios skelbia, kad Kultūros ministras Simonas Kairys atsinaujina savo kabinetą. Ministro baldai kainuos apie 11 tūkst. eurų. Šie baldai gaminami UAB „Joniškio baldai", įmonei vadovauja ministro bendrapartiečio Kęstučio Tautvaišo žmona, o įmonėje taip pat dirba ir pats K. Tautvaišas. Kodėl Kultūros ministras kabineto atnaujinimui pasirinko bendrapartiečio įmonę?

Diskusijų sulaukė ir Saulius Skvernelis. LRT.lt portalui europarlamentaras, „valstietis" Stasys Jakeliūnas pranešė, kad S. Skvernelis, S. Jakeliūnui tapus europarlamentaru, du kartus jo prašė įdarbinti žmoną Silviją Skvernelę. Pasak S. Jakeliūno, abu kartus premjero prašymą teko mandagiai atmesti. S. Skvernelis kaltinimų komentuoti nepanoro, pabrėždamas, kad „iki tokio lygio" nesileis. Ar gali būti, kad S. Jakeliūno pareiškimai yra tiesa?

Skandalus aptariame su Mykolo Romerio universiteto politologe Rima Urbonaite ir „Lietuvos ryto" televizijos laidų vedėju Rimvydu Paleckiu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai