Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tranzitas, kanapės, vadovų apsauga laisvalaikiu ir seksizmas Seime

06.28 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šiandien Seimas priėmė krūvą sprendimų, kelis jų aptarsime laidoje su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos profesore, politologe Jūrate Novagrockiene. Kelią pirmyn skinasi nedidelio kiekio kanapių dekriminalizavimas, Seimas nusprendė, kad Vyriausybės ir Seimo vadovės laisvalaikiu nebebus saugomos, Lietuva įstatymu uždraudė į šalį importuoti rusiškas gamtines dujas, išskyrus jų tranzitą į Kaliningrado sritį. Beje, šiandien, kaip ir vakar, Seime netrūko gana nekultūringų replikų. Jas taip pat įvertinsime. 

Antroje laidos dalyje Žinių radijo praktikantė Goda Kirkilaitė domėsis, kaip gintis nuo karščių. Kaip rengtis, ką valgyti ir gerti, o ko – ne, ir kitokius patarimus dalins Ilona Burkauskienė, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Aplinkos sveikatos skyriaus visuomenės sveikatos specialistė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai