Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikalingas migrantų apgręžimo įstatymas?

08.05 Penktadienis 09:10
Aurimas Perednis

Prieš metus kilus migrantų krizei, pasienyje su Baltarusija Lietuva ėmėsi vykdyti apgręžimo politiką. Per metus į Lietuvą neįleista daugiau nei 11 tūkstančių migrantų. Šią tvarką, kaip pažeidžiančią tarptautinę teisę, ne kartą kritikavo žmogaus teisių organizacijos.

Vidaus reikalų ministerija šiuo metu rengia įstatymo projektą, kuriuo būtų įteisintas migrantų apgręžimas pasienyje. Lietuva turėtų priimti kritiką dėl migrantų apgręžimo, o ne siekti šią praktiką įtvirtinti įstatymu, sako Seimo vicepirmininkas, Laisvės partijos narys Vytautas Mitalas. Jo nuomone apgręžimo įstatymo Lietuvai nereikia.

Laidoje dalyvauja – migracijos ekspertė dr. Audra Sipavičienė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas ir Seimo narys Tomas Tomilinas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai