Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kai kultūra baigiasi sulig išviete: kodėl neužtikrinama ori įstaigų veikla?

07.24 Trečiadienis 09:10
Marijus Gailius

Kultūros įstaigoms vėl trūksta lėšų: ruošdamasis šimtajam sezonui Nacionalinis operos ir baleto teatras pasitinka su opiomis skylėmis biudžete, o netgi centrinės bibliotekos negali apsirūpinti paprasčiausiais ištekliais – trūksta ne tik naujoms knygoms užsakyti, bet ir tualetiniam popieriui. Kartu kontūrus įgyja kultūrinės spaudos rėmimo modelis, kurio ne pirmą dešimtmetį laukia leidėjai – ar gali jie pagaliau tikėtis oraus finansavimo?

Apie kultūros problemas atvirai kalbėsis kultūros viceministrės Gintautė Žemaitytė ir Regina Jaskelevičienė, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė Danguolė Abazoriuvienė, Kultūros periodinių leidinių asociacijos vadovė Monika Krikštopaitytė, Seimo kultūros komiteto narys Vytautas Kernagis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai