Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip užtikrinti logopedo, psichologo paslaugas ilgą laiką suaugusiųjų skriaustiems vaikams

10.03 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

1000 vaikų, kuriais rūpinasi labdaros ir paramos fondas „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“ profesionalų pagalba yra sąlyga galėti sugrįžti ir iš naujo išgyventi normalią tikrą vaikystę, ko savo trauminėje aplinkoje jie negalėjo patirti.

Vaikai netenka tėvų globos, todėl kad patys artimiausi suaugusieji ir buvo smurtautojai arba neapsaugojo vaiko nuo gyvybei ir raidai pavojingos aplinkos.

Vaikas, kuris buvo skriaustas ilgą laiką yra atiduodamas kitų suaugusiųjų globai.  Tai reiškia, jog iš jų taip pat tikėsis pačio blogiausio, nes mylinčio suaugusio vaikas nėra matęs.  Visi vaikai iki 7 metų save suvokia tik suaugusio dėka, ir jeigu tas suaugęs elgiasi blogai, vaikas padaro išvadą jog nėra vertas meilės. Negavęs meilės ir nuraminimo iš suaugusio, vaikas neišmoksta reguliuoti savo emocijų ar elgesio ir dėl to tampa atstumtas darželyje, vėliau nepritampa mokykloje ir dar labiau atsilieka.

Tačiau gauti kokybiškas paslaugas vaikams gauti kol kas labai sunku ir brangu. 

Laidoje dalyvauja Vėlyvienė, Individualiosios psichologijos specialistė Rasa Kardaitė, „Omniva“ marketingo vadovė Esfyra Žakas, SOS Vaikų Kaimai Lietuvoje vadovė Liudovika Pakalkaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai