Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl brendam į tą pačią upę?

09.06 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

„Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia“, – sako Lietuvos himno eilutės. Iš tiesų – ką tik vykęs „Baltijos kelio” minėjimas skeptikams davė argumentų. Norime pakartoti tai, kas nepakartojama, norime saugoti tai, kas neišsaugojama – Šnipiškių bakūžės, rūgpienis ar lietuvių kalba internete. Toks skeptikų požiūris.

Kita vertus, visas pasaulis, atrodo, neapsisprendęs. Kino teatruose sukasi naujų „Rembo” ir „Terminatoriaus” filmų anonsai, tampa madinga nešioti devyniasdešimtųjų sportinę aprangą, į Gariūnus po truputį grįžta džinsai „Pyramid“.

Tai kaip čia yra – norime mes bristi į tą pačią upę, ar ryžtingai eiti į ateitį? Ar praeityje turime į ką atsiremti, kas padėtų šiandien? Ar turime puoselėti tradicijas, ar jų atsisakyti? Ką sako praeities garbinimo ritualai?

Laidoje diskutuoja viešųjų ryšių specialistas Mindaugas Lapinskas, fotografas, vertėjas Vincas Alesius, ir fotografas, leidėjas, sveiko gyvenimo būdo propaguotojas Marius Jovaiša.

Komentarai


Naujausi epizodai