Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia nauda mums iš kultūros sostinių?

09.24 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Lietuvos kultūros sostine skiriamas Lietuvos miestas, kuriame planuojama rengti šalies svarbos kultūros renginius. 2020 metams šis titulas atiteko senajai Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės sostinei - Trakams.
Trakai gerai žinomi kaip turistinis objektas. Bet kartu su Lietuvos kultūros sostinės vardu teko ir užduotis tapti kultūrinės traukos centru. Šiemet žmonės čia važiavo ne tik dėl kibinų, irklavimo varžybų ir maudynių ežeruose, bet ir kultūros renginių, kurių negalėjo pasiūlyti net Vilnius.

Laidoje dalyvauja Trakų – Lietuvos kultūros sostinės 2020 ambasadorė, žurnalistė, foto menininkė Lilija Valatkienė, Trakų istorijos muziejaus direktorė Alvyga Zmejevskienė, Lietuvos dailininkų sąjungos pirmininkė, tekstilininkė prof. Eglė Ganda Bogdanienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai