Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pasaulis be branduolinių ginklų – misija (ne)įmanoma?

08.09 Antradienis 09:10
Jonė Sąlygaitė

Prieš pat karą Ukrainoje, prieš dar labiau pašlijusius JAV ir Kinijos santykius dėl Taivano, penkios nuolatinės Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narės – Jungtinės Valstijos, Kinija, Rusija, Jungtinė Karalystė ir Prancūzija – įsipareigojo užkirsti kelią tolesniam branduolinių ginklų platinimui. Joe Bidenas toliau skatina Rusiją ir Kiniją pradėti derybas dėl branduolinių ginklų kontrolės, tačiau, ar įmanoma susitarti su tokiomis šalimis? O gal apskritai ateityje visos šalys gali atsisakyti branduolinių ginklų? Kaip tada atrodytų kariniai konfliktai? Kokia yra šių ginklų destrukcijos galia?

Diskutuojame su Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto direktoriumi Sauliumi Katuoka, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto mokslo darbuotoju dr. Roku Dobužinsku bei Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto doktorante Neringa Bladaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai