Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Idėjos patiekalams su slyvomis. Dizaino idėjos: kaip nekovoti su gamta

09.05 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Slyvų sezonas: ką su jomis skanaus pasigaminti? Rubrikoje „Sezoninė virtuvė” kalbamės apie slyvų įvairovę. Be itin paplitusių geltonų kaukazinių slyvaičių ir didžiųjų mėlynųjų „vengerkų”, yra dar daugybė dėmesio vertų slyvų veislių. Lina Liubertaitė parekomenduos keletą patikimų slyvų veislių, patars, į kokias savybes atkreipti dėmesį renkantis slyvų sodinuką, o Renata Ničajienė papasakos, kaip skaniai sunaudoti slyvų derlių. Ar žinojote, kad užsienietiškuose receptuose figas ir nektarinus galima pakeisti mūsiškėmis slyvomis? Slyvos su „šildančiais” prieskoniais, kobleriai su slyvomis, slyvos su mėsos patiekalais ir net egzotinėse virtuvėse – apie tai pirmoji laidos „Augalų entuziastai” rubrika.

Toliau laidoje kalbamės su kraštovaizdžio architekte Ele Urboniene. Ji sako, kad kuriant aplinką, verta ne kovoti su gamta, o prie jos prisitaikyti. Tik taip gyvensime kartu darnoje, tik taip turėsime daugiau džiaugsmo ir laiko poilsiui bei gerokai mažiau darbo. Rubrikoje „Geltonas karutis” ji papasakos, kokių konkrečių priemonių galite imtis, norėdami nekovoti su gamta ir iliustruos savo projektų pavyzdžiais, su kuo ji susidūrė dirbdama su klientais. Taip pat išgirsite apie centrinės Varėnos aikštės, kurios apželdinimą kūrė Elė, istoriją, kodėl ten atsirado dzūkiškas pievas primenantys želdynai.

Komentarai


Naujausi epizodai