Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kvapnios žolelės arbatoms. Gamtos ir architektūros integravimas

02.13 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Ežiuolės, raudonėliai, mėtos ir ramunėlės – tai tik maža dalis kvapnių augalų, kuriuos galima užsiauginti patiems, kad žiemą užsiplikytumėt aromatingos arbatos. Rubrikoje „Sezoninė virtuvė" kalbamės apie žiedus, kurie gali išsiskleisti arbatoje, kalbamės apie agresyviai plintančių, bet labai žavingų mėtų įvairovę, ir kalbamės apie įvairių žolelių poveikį, kai pasirenkame jas arbatoms.

Rubrikoje „Geltonas karutis" kraustomės į Vilkaviškį. Neseniai sukurta Vilkaviškio miesto stotis vilioja augalų entuziastus atvykti ir savomis akimis ją pamatyti. Laidoje svečiuojasi architektas Gintaras Balčytis, kuris kūrė šį projektą ir meistriškai sujungė naujus statinius su jau augusiais šioje teritorijoje medžiais. Įspūdinga stotis, nacionalinė premija ir žaliosios ateities tendencijos – pasiklausykite mūsų pokalbio.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai

audius ozalas list535
2021 m. balandžio 21 d.