Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vejos priežiūra ir komfortas: kaip tą pasiekti?

05.01 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė

Aeruoti, skarifikuoti, tręšti, šienauti... Tiek daug darbų su veja, tiek daug laiko tam reikia skirti, kad kartais nusvyra rankos. Laidoje pasikalbėsime, kaip nešvaistyti jėgų ir laiko veltui: kokius darbus būtina atlikti kiekvieną pavasarį ir kaip juos atlikti komfortiškai. Vejų priežiūros technikos specialistas Dainius Naktinis papasakos, kaip pasirinkti įrangą, kuri sutaupytų vietos namuose, kada verta rinktis vejos robotą, o kada verta apsvarstyti vejos traktoriuką, kokie akumuliatorinių vejapjovių privalumai, kada verta išbarstyti nupjautą žolę, o kada ją surinkti ir kompostuoti. Mažiau laiko ir malonesnis priežiūros procesas - to juk siekiame prižiūrėdami savo veją.

Laidą „Augalų entuziastai" pristato vejutechnika.lt Vejos priežiūra jūsų sodyboje gali būti maloni. „John Deere“ sodo traktoriukai iš vejutechnika.lt

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai