Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vynuogių derliaus sezonas. Stilingo sodo ant stogo sukūrimo istorija

09.12 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Lietuvoje puikiausiai galima užsiauginti vynuogių – turime net lietuvių selekcininkų išvestų veislių, kurios nereiklios ir gali augti prie jūsų terasos. Apie vynuoges ir jų veisles kalbamės rubrikoje „Sezoninė virtuvė“. Dabar pats metas jų paragauti ir nuspręsti, kokių norėsite pasisodinti savo kieme. O jeigu jau skinate derlių, sužinokite, ką skanaus galite pasigaminti su vynuogėmis – įdomiais receptais dalinasi Renata Ničajienė.

Rubrikoje „Geltonas karutis“ persikeliame į išskirtinę „Live square“ terasą pačiame Vilniaus centre. Ji įkurta ant pastato stogo, ten auga medžiai, driekiasi krūmokšniai, o vėjas kedena smilgas. Kaip visa tai įmanoma įrengti ir susodinti? Kaip parinkti augalus, kurie išgyventų tokiomis sąlygomis ant stogo? Rubrikoje svečiuojasi kraštovaizdžio architektas Linas Ūsas, kuris su komanda sukūrė šį sodą ant stogo ir dabar papasakos visą šios terasos kūrimo eigą.

Komentarai


Naujausi epizodai