Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

A. Lukašenka skelbia uždarantis sieną su Lietuva ir Lenkija. Ką tai reiškia?

09.18 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Baltarusija uždaro sienas su Ukraina, Lietuva ir Lenkija, pranešė Aliaksandras Lukašenka. Apie tai rašo „RIA Novosti“. Jis sakė siunčiantis „pusę kariuomenės“ stiprinti vakarinių sienų apsaugą.

„Mes nežinome, ką jie darys toliau. Suprantame, kad prieš pradedant karštą karą jų arsenale liko nedaug gudrybių. Pastarosiomis dienomis aš buvau priverstas kartu su Rusijos prezidentu ir gynybos ministru kurti bendrą sąjunginės valstybės gynybą “, - sakė A. Lukašenka.

Eismas per Lietuvos – Baltarusijos pasienio punktus šiuo metu vyksta, informacijos apie galimus pasikeitimus ar apribojimus iš Baltarusijos tarnybų kol kas nėra gauta, ketvirtadienio vakarą BNS sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadovas Rustamas Liubajevas.

Laidoje dalyvauja susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, finansų analitikas Marius Dubnikovas, LINAVA sekretorius transporto politikai Tomas Garuolis, politologas Tomas Janeliūnas.

Antrojoje laidos dalyje diskutuosime apie tautinių mažumų švietimo situaciją Lietuvoje. Vakar, rugsėjo 17 d., Lietuvos ir Lenkijos švietimo ministrai pasirašė abiejų valstybių bendrą planą dėl tautinių mažumų švietimo. Plane yra numatomi pokyčiai susiję naujų vadovėlių leidimu, mokytojų kvalifikacijos kėlimu, gimtosios lenkų kalbos egzaminu. Konkrečiau apie šį planą ir jo įgyvendinimą kalbėsimės su Švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėja Barbara Stankevič bei Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos direktoriumi Adam Blaškevič.

Komentarai


Naujausi epizodai