Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar 45 metus perkopęs žmogus darbo rinkoje jau nereikalingas?

02.20 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Statistika rodo, kad didėjant amžiui, mūsų galimybės įsidarbinti mažėja. Iš daugiau kaip 150 tūkstančių bedarbių, registruotų 2020 sausio 1 dieną, daugiau kaip 80 tūkstančių – vyresni nei 45 metai.

Vyriausybė vakar nusprendė už vyresnių kaip 45 metų bedarbių įdarbinimą darbdaviui mokėti negrąžintiną 1,5 MMA dydžio, t.y. 910,5 eur kompensaciją. Taip pat suteikti beveik 19 tūkstančių paramą pirmą kartą patiems susikūrusiems darbo vietą.

Tad kaip didinti vyresnių žmonių užimtumo galimybes?

Laidoje diskutuoja CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas Sigitas Besagirskas, Lietuvos socialinių tyrimų centro Sociologijos instituto vyriausioji mokslo darbuotoja Sarmitė Mikulionienė, Užimtumo tarnybos vadovė Ligita Valalytė, Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai