Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar A. Lukašenką jau galima laikyti buvusiu prezidentu?

08.18 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Baltarusijos ambasadorius Slovakijoje nusprendė atsistatydinti nesitaikstydamas su A. Lukašenkos politika ir palaikydamas protestuotojus. Baltarusijos opozicija sukūrė koordinacinę tarybą, kurioje dešimtys žmogaus teisių aktyvistų, opozicionierių ir žurnalistų.

Lietuvos Seimas rezoliucija ruošiasi kreiptis į tarptautinę bendruomenę su raginimais nepripažinti Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatų, o Aliaksandro Lukašenkos – legitimiu vadovu bei įvesti sankcijas atsakingiems už rezultatų klastojimą ir žmogaus teisių pažeidimus pareigūnams. Lietuvai kelia nerimą galimas Rusijos kišimasis į situaciją Baltarusijoje.

Antroje laidos dalyje – diskusija apie tai, ką slepia nedarbo šuolis.

Diskutuoja Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, VU TSPMI direktorė Margarita Šešelgytė, žurnalistė Nastasia Jaumien, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Lietuvos Darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai