Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bijote koronos?

02.27 Ketvirtadienis 13:05
Marijus Gailius

Koronos virusas už vartų. Ketvirtadienį pirmasis užsikrėtęs žmogus nustatytas šiapus Baltijos – Estijoje – ir tik laiko klausimas, anot visuomenės sveikatos specialistų, kada pasirodys Lietuvoje.

Staiga nebėra svarbesnių naujienų – eterį užima žinios apie koroną. Lietuvoje ekstremali situacija. Tai pavojinga liga, bet ar kelia ji didesnę grėsmę nei anksčiau paniką sėjusios kempinligės ir kiaulių gripo, ebolos ir zikos virusų epidemijos?

Kaip nuo Europoje pradėjusio plisti koronos viruso apsaugoti ne tik fizinę sveikatą, bet ir emocinę būseną? Kada baimė užsikrėsti pereina į žinių antraščių isteriją?

Laidoje dalyvauja Italijoje netoli viruso židinių gyvenančios Toma Gudelytė ir Kristina Jan Valleri, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro Epidemiologinis skyriaus vedėja Galina Zagrebnevienė, Balsių progimnazijos psichologas, psichinės sveikatos švietėjas Edvardas Šidlauskas, propagandos tyrėjas profesorius Gintautas Mažeikis, Lietuvos žaliųjų partijos vicepirmininkė Ieva Budraitė, finansininkas Tautvydas Marčiulaitis.

Komentarai


Naujausi epizodai