Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus priimta mokesčių reforma?

2023-03-28, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Visuomenėje verda aistros dėl mokesčių reformos. Ar bus rastas sutarimas? Ar tikrai dirbantys pagal individualią pažymą mokės daugiau? Ar bus pakeistas NT mokestis? O gal valdžia tik imituoja reformą, kad gautų ES milijardus? Kokias politines pasekmes ji turės?

Diskutuoja: prodiuseris Martynas Tyla, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, INVL grupės vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega.

Antroji laidos tema. Gripas praėjusią savaitę pasiglemžė dviejų nepilnamečių gyvybes. Nors bendras sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir COVID-19 liga rodiklis šiek tiek sumažėjo, tačiau ligoninėse gydomų asmenų skaičius pastarosiomis savaitėmis didėja. Kuo pavojingas šio sezono gripas? Komentuoja dr. Daiva Razmuvienė, epidemiologė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai