Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Gitanui Nausėdai trūksta lyderystės?

05.13 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Pandemijos krizės metu prezidentas nepakankamai aktyvus, matomas, neranda savo vaidmens ir neišnaudoja galios, tvirtina jo kritikai. Palaikantys prezidento nuosaikumą teigia, kad jis veikia pagal Konstituciją, kurioje apibrėžtos aiškūs jo įgaliojimai.

„Mano principas yra toks – lyderystę galima formuoti ir nustatyti nebūtinai vadinant kitus kvailiais, o aktyviai imantis tų pareigų, kurios yra numatytos Konstitucijos“, – interviu LRT sako Gitanas Nausėda. Tie žmonės, turbūt, turėtų geriau pasižiūrėti, kuo užsiima Lietuvos Respublikos prezidentas ir kuo užsiima Lietuvos Respublikos Vyriausybė, apie jį kritikuojančius atsiliepia šalies vadovas.

Laidoje diskutuoja BNS vyr. redaktorius Vaidotas Beniušis, žurnalistas Ramūnas Terleckas, VDU profesorius Lauras Bielinis, VU dėstytojas Darius Kuolys.

Antroje temoje aiškinamės, ką rodo teisėsaugos pareigūnų sulaikymai. Situaciją komentuoja generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė ir VU teisės profesorius Vytautas Nekrošius.

Komentarai


Naujausi epizodai