Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar jau laikas švelninti karantiną?

04.06 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Gydytojas infektologas profesorius Arvydas Ambrozaitis perspėja, kad dabartiniame etape dar anksti galvoti apie karantino priemonių švelninimą. Per anksti atleidus vadeles kyla rizika, kad epidemija persiris į antrą fazę – pradės sirgti vyresnio amžiaus žmonės, sako jis interviu portalui delfi.lt.

Praėjusią savaitę premjeras Saulius Skvernelis užsiminė apie tai, kad bus svarstoma, ar galima leisti tam tikrą ribotą ir griežtai reglamentuotą smulkiojo verslo veiklą.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tvirtina, kad šiuo metu dar nėra galimybės imtis švelninti karantino apribojimus. Tačiau, anot jo, jau galima pradėti galvoti ir ruoštis tam, kaip „bus pamažu išeinama iš šios situacijos“.

Laidoje diskutuoja viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, ekonomistas, VU profesorius Raimondas Kuodis, laikinai einantis Ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas Žygimantas Vaičiūnas, „Swedbank“ vyr. ekonomistas Nerijus Mačiulis, mokesčių ir audito ekspertas Artūras Kapitanovas, ULAC direktorius Saulius Čaplinskas.

Komentarai


Naujausi epizodai