Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar klaipėdiečiams pavyks apginti Girulių mišką?

07.03 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien laidoje dvi skirtingos, tačiau keliančios itin didelį gyventojų nepasitenkinimą temos. Pirmoje laidos dalyje aiškinsimės, dėl ko aistras Klaipėdoje kelia Geležinkelio mazgo plėtros galimybė, kertant Girulių mišką. Nors Vyriausybės vadovai ir bandė gesinti aistras tikindami, kad Pauosčio kelynas pajūryje – tik viena iš svarstomų alternatyvų, klaipėdiečiai siekia, kad tokia galimybė plėsti geležinkelio bėgius čia net nebūtų svarstoma. 17 Seimo narių, daugiausia dirbančių opozicijoje, praėjusią savaitę registravo rezoliucijos projektą, kuriuo reikalaujama iš Vyriausybės sprendimo išbraukti Pauosčio kelyno plėtrą ir pagrindine alternatyva įtraukti Kopūstų kaimą.

Antroje laidos dalyje aiškinsimės, kodėl Marijampolėje, planuojant statyti tris grupinio gyvenimo namus žmonėms, turintiems psichikos negalią, sukilo Naujųjų Tarpučių mikrorajono gyventojai.

Laidoje dalyvauja Klaipėdos bendruomenių asociacijos valdybos pirmininkas Gintaras Ramašauskas, Aplinkos viceministras Marius Narmontas, Klaipėdos miesto vicemeras Arūnas Barbšys.

Komentarai


Naujausi epizodai